| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | XTMPN4FCC-XMV-H550W425 Front cover for NZM4-XMV, fixed, H=550mm, W=425mm, IP55, grey |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Mounting Сomponents
|
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| Materiāls | Tērauds |
| Piemērots norobežojošās ēkas augstumam | 2000 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015081758852 |
| Platums | 417 mm |
| Augstums | 540 mm |
| Piemērots norobežojošās ēkas platumam | 425 mm |
| Augstuma vienību skaits | 1 |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |