| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Fremont 1-Kit IP23 4000K | Downlight | White |
| Zīmols | NORDLUX |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1190 90 |
| ETIM | EC001744 |
| Energoefektivitātes klase | |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 718145 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Augstums/dziļums | 54 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Stara leņķis | Vidējā gaisma 21-40° |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 4.5 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581422483 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581422391 |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Mājokļa materiāls | Citi |
| Gaismas plūsma | 380 lm |