| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Fr. part. plate Quadro.Plus 200x300 mm |
| Zīmols | Hager |
| ETIM | EC002524 |
| Ar kabeļa ievadi | No |
| Materiāls | Tērauds |
| Piemērots kā sānu panelis | Yes |
| Piemērots kā aizmugurējais panelis | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3250612648108, 3250612648108 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3250612648108 |
| Platums | 300 mm |
| Augstums | 200 mm |
| Ar slēdzeni | No |