| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FPF 40/0.03-2 Residual Current Circuit Breaker 2P F type 30 mA |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 2010 00 |
| ETIM | EC000003 |
| Sprieguma veids | AC |
| Nominālā strāva | 40 A |
| Nominālais spriegums | 240 V |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 440 V |
| Stabu skaits | 2 |
| Nominālā bojājuma strāva | 0.03 A |
| Noplūdes strāvas veids | F |
| Selektīvā aizsardzība | No |
| Īssavienojuma pārtraukuma spēja (Icw) | 10 kA |
| Pārsprieguma strāvas jauda | 3000 kA |
| Īslaicīga aizkavēta paklupšana | Yes |
| Biežums | 50/60 Hz |
| Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp | 6 kV |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815226809, 5411815226809 |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Iebūvēts dziļums | 44 mm |
| Piesārņojuma pakāpe | 3 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 2 |
| Sprādziendrošs | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu | 1 mm² |
| Ar bloķēšanas ierīci | No |
| Iespējams papildus aprīkojums | Yes |