| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FP-UAT-600 Fuse, 2 pack FP-UAT-600 |
| Zīmols | Fluke |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 1010 00 |
| ETIM | EC002704 |
| Modelis | Keramiskais drošinātājs |
| Izmērs | 6,3x32 mm |
| Sprieguma veids | AC |
| Nominālā strāva | 0.5 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969873789 |
| Nominālais spriegums | 1000 V |
| Atbrīvošanas raksturlielums | Īpaši ātrs (FF) |
| Izmantošanas kategorija | aR (pievienotā pusvadītāju aizsardzība) |
| Pārrāvuma spēja | 30 kA |
| Jaudas zudumi pie nominālās strāvas | 0.4 W |