| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Current relay EPP-620 |
| Zīmols | F&F |
| Kategorijas |
Strāvas kontroles relejs
|
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 4900 00 |
| Strāvas mērīšanas diapazons | 0-5 A |
| Iespējama vienfāzes zemstrāva | No |
| Funkcija Līdzstrāvas histerēze | No |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5908312594260 |
| Platums | 52.5 mm |
| Augstums | 90 mm |
| Dziļums | 65 mm |
| Ārējais strāvas transformators | No |
| Ar noņemamām skavām | No |
| Iespējama vienfāzes histerēze | No |
| Iespējama trīsfāzu histerēze | Yes |
| Iespējams trīsfāzu zem strāvas | Yes |
| Iespējama vienfāzes pārstrāva | No |
| Iespējama trīsfāzu pārstrāva | Yes |
| Satur funkciju DC-spriegums zem strāvas | No |
| Satur funkciju DC-sprieguma pārstrāva | No |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 2 |