| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FOR150P36G FOR 150 2 ROW PLAIN DOOR ; FOR150P36G |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža/uzgrieztā montāža |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815255403 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 355 mm |
| Augstums | 270 mm |
| Dziļums | 150 mm |
| RAL numurs | 7036 |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Rindu skaits | 1 |
| Pārsega veids | Durvis |
| Iespējama pagarināšana | No |
| DIN-sliede | Yes |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 18 |
| Slēgšanas veids | Citi |
| Caurspīdīgs vāks/durvis | No |
| Ar slēdzeni | No |