| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Focus | Recessed light | Brushed steel |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 2140 00 |
| ETIM | EC000758 |
| Augstums/dziļums | 145 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Maks. sistēmas jauda | 7 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7057388743176 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 7057389103078 |
| Lampas turētājs | GU10 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Mājokļa materiāls | Citi |