| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Flush-mount wall docking station with charging function, black |
| Zīmols | ELTAKO |
| Izcelsmes valsts* | AT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC002834 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 225 mm |
| Augstums | 315 mm |
| Dziļums | 78 mm |
| Piemērots | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4010312327463, 4010312327463 |
Flush-mount wall docking station with charging function, Aluminium frame, black glass panel, with power supply 110-230V, including flush-mounted box