| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FLK-II900 Fluke ii900 Sonic Industrial Imager |
| Zīmols | Fluke |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9026 8020 00 |
| ETIM | EC004310 |
| Norāde | Grafiskais |
| Mērīšanas diapazons | 5.6-133.1 dB |
| Darbības attālums | 0.5-50 m |
| Displeja diagonāle | 17.8 cm |
| Frekvences skaņas signāls | 2-52 kHz |
| Displeja izšķirtspēja | 1280x800 |
| Vizuālais tēls | Yes |
| Sensora tips | Mikrofonu masīvs |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969906371 |
| Platums | 322 mm |
| Augstums | 186 mm |
| Ar atmiņas funkciju | Yes |
| Autobusa tips | USB-C |
| Garums | 68 mm |
| USB savienojums | Yes |
| Atmiņas ietilpība | 32 GB |
| Apkārtējās vides temperatūra | -10-45 °C |
| Ar skārienekrānu | Yes |
| Bluetooth interfeiss | No |
| Saderīgs ar Wi-Fi | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Iekšējā atmiņa | Yes |
| Tehnika | MEMS |
| Baterijas Tips | Litija joni |
| Ar lāzeru | No |
| SD kartes slots | No |
| Darbojas ar baterijām | Yes |
| Maks. akumulatora darbības laiks | 6 h |
| Video ierakstīšana | Yes |
| Ar iebūvētu kabatas lukturīti | No |
| Kadri sekundē (kadri sekundē) | 25 |
| Austiņas | No |
| Attāluma mērīšana | Yes |