| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PLS FS Floor Stand for PLS 3, 5, 6 |
| Zīmols | Fluke |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9031 9000 00 |
| ETIM | EC003203 |
| Maks. kravnesība | 1 kg |
| Materiāls | Tērauds |
| Transporta garums | 10.7 cm |
| Darba augstums | 4.6 cm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969887373 |
| Svars | 0.14 kg |
| Regulējams | No |
| Skrūves izmērs (metrika) | 6.35 |
| Vārpstas versija | No |
| Regulējama vidējā kolonna | No |
| Statīva galva | Plakanā |
| Diametra statīva galva | 0 mm |
| Clamp metode statīva kājas | Citi |