| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FloodOly-P Driver-Box-Out-1200W-DALI |
| Zīmols | Opple |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 295.5 mm |
| Augstums | 171 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Garums | 458 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6931783016381 |
| Krāsa | Citi |
| Materiāls | Citi |