| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | UNIFOX-F VDE - Flat-nosed pliers |
| Zīmols | Phoenix Contact |
| Kategorijas |
Plakanknaibles
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8203 2000 00 |
| ETIM | EC000833 |
| Svars | 0 g |
| Kopējais garums | 160 mm |
| Izolācijas aizsardzība 1000 V | Yes |
| Žokļa garums | 0 mm |
| Galvas platums | 0 mm |
| Galvas augstums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4046356455671, 4046356455671 |
| Satvēriena dizains | 2-komponenti |
| Ar trieciena aizsardzību | Yes |