| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Flat Cord 3m 2×0.75mm² 2.5A 250V~ IP20 EU Plug Black |
| Zīmols | THORGEON |
| Kategorijas |
Barošanas kabeļi
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Nominālā strāva | 2.5 A |
| Nominālā šķērsgriezuma vadītājs | 0,75 mm² |
| Garums | 3 m |
| Kodolu skaits | 2 |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Ar vadu slēdzi | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4752280011417 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4752280011783 |