| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SACC-MSQ-P-M12MS-25-2,7 SCO - Housing screw connection |
| Zīmols | Phoenix Contact |
| Kategorijas |
Circular Connectors
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| Nominālais spriegums | 0 V |
| Apkārtējās vides temperatūra | 85 °C |
| Diametra savienotājs | 0 mm |
| Nominālā strāva In | 0 A |
| Strāvas kontaktu skaits | 0 |
| Kontroles kontaktu skaits | 0 |
| Datu kontaktu skaits | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4046356693349, 4046356693349 |
| Bloķēšanas mehānisms | Citi |
| Pārmeklēts | No |
| Ar statusa indikāciju | No |
| Vītnes izmērs M | 0 |
| Ar aizsargvadu | No |
| Min. ievietošanas ciklu skaits | 0 |
| Materiāla vītnes gredzens | Citi |