| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Fiber optic cassette for patch panel |
| Zīmols | BTicino |
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8543 7090 00 |
| ETIM | EC001130 |
| Šķiedras veids | Citi |
| Ar mājokli | No |
| APC versija | No |
| Ar bizēm | No |
| Piemērots sajūgu/adapteru skaitam | 12 |
| Ar priekšējo plāksni | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012199988542 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012199988542 |
| Montāžas metode | Citi |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 217.5 mm |
| Augstums | 39 mm |
| Dziļums | 109.4 mm |
| RAL numurs | 9005 |