| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FHS-S1 W |
| Zīmols | Noark |
| ETIM | EC000058 |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Trieciena stiprums | IK10 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8592765071927 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Aizsardzības klase | II |
| Platums | 260 mm |
| Augstums | 305 mm |
| Dziļums | 160 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Iebūvēts dziļums | 0 mm |
| Pārsega veids | Durvis |
| Iespējama pagarināšana | No |
| Iekšējais dziļums | 131 mm |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Yes |
| Durvju veids | Viena |
| Caurspīdīgs vāks/durvis | No |
| Ar slēdzeni | Yes |
| Piemērots zibensaizsardzībai | No |
| Materiāla plāksnes biezuma durvis/pārsegs | 5 mm |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Atloku plākšņu atveru skaits | 4 |