FHO54W/GRO-RETAIL image 1
FHO54W/GRO-RETAIL
Minimālais pasūtījuma daudzums: 10 Pārtraukts
Cena (bez PVN):
Cena pēc pieprasījuma
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 5410288007304
MPN: 0000730
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums FHO54W/GRO-RETAIL
Zīmols Sylvania
Kategorijas Luminiscences lampas T5
G5 spuldzes
Izcelsmes valsts* DE
Harmonizētās sistēmas kods 8539 3110 00
ETIM EC000108
Krāsa Citi
Kontaktligzda G5
Gaismas plūsma 0 lm
Caurules diametrs 0 mm
Garums 1150 mm
Gaismas krāsa 0
Gredzena diametrs 0 mm
Krāsu temperatūra 0 K
Lampas jauda 54 W