FHO 49W/T5/835 image 1
FHO 49W/T5/835
Minimālais pasūtījuma daudzums: 25 Pārtraukts
Cena (bez PVN):
Cena pēc pieprasījuma
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 5410288027937
MPN: 0002793
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums FHO 49W/T5/835
Zīmols Sylvania
Kategorijas Luminiscences lampas T5
G5 spuldzes
Izcelsmes valsts* DE
Harmonizētās sistēmas kods 8539 3110 00
ETIM EC000108
Krāsa Citi
Kontaktligzda G5
Gaismas plūsma 4900 lm
Krāsu atveidošanas indekss CRI 80-89
Caurules diametrs 0 mm
Garums 1450 mm
Gaismas krāsa 835
Gredzena diametrs 0 mm
Krāsu temperatūra 3500 K
Lampas jauda 49 W