| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FFKSS-SW 7 grijs Kunstst. spiraalslang + verenstalen dr. |
| Zīmols | FRÄNKISCHE |
| Kategorijas |
Cable Hoses
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3917 3900 00 |
| Darbības temperatūra | -25-60 °C |
| Apvalka materiāls | Bez apvalka |
| Materiāls kvēldiegs | Ar plastmasas pārklājumu pārklāts atsperu tērauds |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013960223156 |
| Krāsa | Pelēks |
| Ārējais diametrs | 10 mm |
| Nesatur halogēnus | No |
| Iekšējais diametrs | 7 mm |
| Liekšanas rādiuss, statisks | 10 mm |
| Vienkāršs interjers | No |
| Elastīgums | Ļoti elastīga |
| Vienkārša ārpuse | No |
| Nominālais diametrs | 7 mm |
| Nominālais izmērs collās | Citi |
| Apstiprināts saskaņā ar DIN EN 61386-23 | No |