| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FFKSS-SW 21 grijs Kunstst. spiraalslang + verenstalen dr. |
| Zīmols | FRÄNKISCHE |
| Kategorijas |
Cable Hoses
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 3917 3900 00 |
| Darbības temperatūra | -25-60 °C |
| Apvalka materiāls | Bez apvalka |
| Materiāls kvēldiegs | Ar plastmasas pārklājumu pārklāts atsperu tērauds |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013960577686 |
| Krāsa | Pelēks |
| Ārējais diametrs | 27 mm |
| Nesatur halogēnus | No |
| Iekšējais diametrs | 21 mm |
| Liekšanas rādiuss, statisks | 27 mm |
| Vienkāršs interjers | No |
| Elastīgums | Ļoti elastīga |
| Vienkārša ārpuse | No |
| Nominālais diametrs | 21 mm |
| Nominālais izmērs collās | Citi |
| Apstiprināts saskaņā ar DIN EN 61386-23 | No |