FER7506P-F PP SGLFER 0.75X6 FRENCH LTBL 18AWG image 1
FER7506P-F PP SGLFER 0.75X6 FRENCH LTBL 18AWG image 2
FER7506P-F PP SGLFER 0.75X6 FRENCH LTBL 18AWG thumbnail 1
FER7506P-F PP SGLFER 0.75X6 FRENCH LTBL 18AWG thumbnail 2
FER7506P-F PP SGLFER 0.75X6 FRENCH LTBL 18AWG
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 500
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 5415022481518
MPN: 7TCA301140R0292
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums FER7506P-F PP SGLFER 0.75X6 FRENCH LTBL 18AWG
Zīmols ABB
Kategorijas Kabeļu presējamie uzgaļi
Izcelsmes valsts* DE
ETIM EC000005
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5415022481518
Apraksts
Polypropylene Single Ferrule, French Light Blue, 0.75mm², 18 AWG, Total Length 12mm/0.47 Inch, Pin Length 6mm/0.24 Inch, Pin Diameter 1.2mm/0.05 Inch, Base Diameter 2.8mm/0.11 Inch, Tin-Plated, Copper