FER24040UN UN-INS FERRULE 240X40, 500KCMIL image 1
FER24040UN UN-INS FERRULE 240X40, 500KCMIL image 2
FER24040UN UN-INS FERRULE 240X40, 500KCMIL thumbnail 1
FER24040UN UN-INS FERRULE 240X40, 500KCMIL thumbnail 2
FER24040UN UN-INS FERRULE 240X40, 500KCMIL
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 25
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 5415022485516
MPN: 7TCA301050R0198
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums FER24040UN UN-INS FERRULE 240X40, 500KCMIL
Zīmols ABB
Kategorijas Kabeļu presējamie uzgaļi
Izcelsmes valsts* DE
ETIM EC000005
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5415022485516
Apraksts
Uninsulated Ferrule, Conductor Size 240mm², 500 kcmil, Length 40mm/1.57 Inch, Inner Diameter 22.8mm/0.9 Inch, Outer Diameter 25.8mm/1.02 Inch, Tin-Plated, Copper