FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL image 1
FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL image 2
FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL thumbnail 1
FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL thumbnail 2
FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 25
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 5415022485462
MPN: 7TCA301050R0193
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL
Zīmols ABB
Kategorijas Kabeļu presējamie uzgaļi
Izcelsmes valsts* DE
ETIM EC000005
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5415022485462
Apraksts
Uninsulated Ferrule, Conductor Size 120mm², 250 kcmil, Length 32mm/1.26 Inch, Inner Diameter 16.5mm/0.65 Inch, Outer Diameter 19mm/0.75 Inch, Tin-Plated, Copper