| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Fan exit filter 7F.20.x.xxx.2055/size 2 (7F.02.0.000.2000) |
| Zīmols | FINDER |
| Kategorijas |
Skapju dzesēšana un sildīšana
|
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8414 5100 00 |
| ETIM | EC002513 |
| Platums | 155 mm |
| Augstums | 155 mm |
| Dziļums | 22.6 mm |
| Filtra klase | G3 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā | -15-55 °C |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823423845 |
| Krāsa | Balts |
| EMC versija | No |
| Ar filtra paklājiņu | Yes |