| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CoreLine panel, 36 W, 600x600 mm, 3400 lm, 3000 K, DALI, UGR19 |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001744 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Maks. sistēmas jauda | 40.5 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696070932 |
| Gaismas plūsma | 3400 lm |