| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FOR610264 Universal entry plate for FOR150 |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000211 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815254635 |
| Platums | 300 mm |
| Modelis | Citi |
| Augstums | 475 mm |
| Dziļums | 12.5 mm |