| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FORST3FRD F.O.R. STANDARD 42 MOD MASKING FR+DR |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000747 |
| Platums | 300 mm |
| Augstums | 475 mm |
| Dziļums | 120 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815254604 |
| Krāsa | Balts |
| EMC versija | No |