| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FORST42P3 F.O.R. STANDARD 42 MOD E B |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815254581 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 300 mm |
| Augstums | 350 mm |
| Dziļums | 12.5 mm |