| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FOR150FP28 F.O.R. 150-F4 28 MOD GREY DOOR |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Vāka modelis | Ar iegriezumu |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815254857 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 375 mm |
| Augstums | 350 mm |
| Dziļums | 108 mm |
| RAL numurs | 9010 |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Iebūvēts dziļums | 98 mm |
| Rindu skaits | 1 |
| Pārsega veids | Durvis |
| EMC versija | No |
| Iespējama pagarināšana | No |
| Iekšējais dziļums | 74 mm |
| DIN-sliede | Yes |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 14 |
| Slēgšanas veids | Citi |
| Caurspīdīgs vāks/durvis | No |
| Ar slēdzeni | No |