| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EYEBOLT M 8 CRNI |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000885 |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Materiāla kvalitāte | Nerūsējošais tērauds V4A |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250959920119 |
| Vārpstas garums | 13 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Vārpstas diametrs | 8 mm |
| Acs iekšējais diametrs | 20 mm |
| Savienojuma vītnes metrika | 8 |