| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EYEBOLT M 8 A2 / 32480000001 / SET=2 |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7318 1300 00 |
| ETIM | EC000885 |
| Materiāla kvalitāte | C15 (tērauds) |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217425455 |
| Vārpstas garums | 13 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Vārpstas diametrs | 8 mm |
| Acs iekšējais diametrs | 20 mm |
| Savienojuma vītnes metrika | 8 |