| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EXTERNAL REFLECTOR AR FOR DHLS 85... |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002558 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 500 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Atstarotājs |
| Diametrs | 500 mm |
| Garums | 500 mm |
| Augstums/dziļums | 255 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Sega veida | Citi |
| Gaismas izvads | Tiešais |
| Gaismas koplietošana | Simetrisks |
| Režģis perforēts | No |
| Atstarotājs perforēts | No |
| Režģa/atstarotāja dizains | Matt |
| Gaismas sadalītājs | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217411502 |