| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Extension cable 5m H07RN-F 3G1,5 black SK-plug/3-way connector |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālā šķērsgriezuma vadītājs | 1.5 mm² |
| Savienojums 1 | Kontaktligzda ar aizsargkontaktu (F tips), taisna |
| 2. savienojums | Citi |
| Garums | 5 m |
| Krāsa ārējais apvalks | Melns |
| Materiāls ārējais apvalks | Gumija |
| Kodolu skaits | 3 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Ar aizsargvadu | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399343803 |