| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Extension cable 25m H07BQ-F 5G2,5 orange PUR PW CEE16/2xSSD+CEE16 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālā šķērsgriezuma vadītājs | 2.5 mm² |
| Savienojums 1 | CEE kontaktdakša (IEC 60309) |
| 2. savienojums | Citi |
| Garums | 25 m |
| Krāsa ārējais apvalks | Oranža |
| Materiāls ārējais apvalks | Poliuretāns (PUR) |
| Kodolu skaits | 5 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Ar aizsargvadu | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399103643 |