| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Extension cable 10m N07V3V3-F 5G6 yellow K35 PW CEE32/connector CEE32 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nominālā strāva | 32 A |
| Nominālā šķērsgriezuma vadītājs | 6 mm² |
| Savienojums 1 | CEE kontaktdakša (IEC 60309) |
| 2. savienojums | CEE savienotājs (IEC 60309) |
| Garums | 10 m |
| Krāsa ārējais apvalks | Dzeltens |
| Materiāls ārējais apvalks | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Kodolu skaits | 5 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Ar aizsargvadu | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399033681 |