| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Extension axis SQ12 H115 45 degrees turned |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Switch Disconnectors Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | GB |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Garums | 115 mm |
| Šķērsgriezuma augstums | 12 mm |
| Šķērsgriezuma platums | 12 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426545670 |