| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Ex-Searchlight, Variant: SEB 10L |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000773 |
| Platums | 119 mm |
| Garums | 325 mm |
| Augstums/dziļums | 146.5 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Lampas jaudas galvenā lampa | 3.3 W |
| Lampas jaudas papildu lampa | 3.3 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250959921512 |
| Krāsu korpuss | Melns |
| Diametrs | 98 mm |
| Uzlādējams | Yes |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Temperatūras klase saskaņā ar direktīvu 94/9/EC | T4 |
| Ex-zonas gāzei | 1, 2 |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Mirgojošas gaismas funkcijas galvenā lampiņa | Yes |
| Mirgojošas gaismas funkcijas sekundārais indikators | No |
| Galvenā lampa | LED nav maināms |
| Papildu lampa | LED nav maināms |
| Ex-Zone putekļiem | 21, 22 |
| Iebūvētās lampas energoefektivitātes klase | A++, A+, A (LED) |
| Piedāvātās maināmās iebūvētās lampas energoefektivitātes klase | A++ |
| Maināmās lampas augstākā energoefektivitātes klase | A++ |
| Zemākā maināmās lampas energoefektivitātes klase | A++ |