| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Ex-Motor protection switch standard for zone 1/21, Current range: 6,3 A - 9,0 A, Cable entry, 2x M32 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000074 |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 9 A |
| Stabu skaits | 5 |
| Nominālais darba spriegums | 400 V |
| Pārslodzes atbrīvošanas strāvas iestatījums | 6.3-9 A |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Regulēšanas diapazons neaizkavēta īssavienojuma atbrīvošana | 6.3-9 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217428753 |
| Platums | 140 mm |
| Augstums | 225 mm |
| Dziļums | 156 mm |
| Ar integrētu palīgslēdzi | Yes |
| Ar integrētu zemsprieguma atbrīvošanu | Yes |
| Ar termisko aizsardzību | Yes |
| Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Vadības elementa veids | Nospiežamā poga |
| Izslēdziet tehniku | Termomagnētiskais |
| Fāzes atteices jutīgums | Yes |
| Ierīces uzbūve | Citi |