| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Ex-e terminal box GHG 731 11, Variant: zKLEMMENK.731-11 1*ZDU4 + VERSCH + BOHR.z |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002713 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Krāsa | Melns |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217402623 |
| Platums | 120 mm |
| Dziļums | 95 mm |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Iespējama pagarināšana | No |
| Ar caurspīdīgu vāku | No |
| Ar vāku | Yes |
| Savienojuma skavu skaits | 1 |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 690 V |
| Garums | 140 mm |
| Aizzīmogojams | No |
| Ieplūdes veids | Kabelis |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Darbības temperatūra | -20-40 °C |
| Ieplūdes atveru skaits | 3 |
| Sprādzienpārbaudīta versija | Yes |
| Trieciena stiprums | > IK10 |
| Vāka stiprinājums | Skrūvēts |
| Maks. vadītāja šķērsgriezums | 4 mm² |
| Ex-zonas gāzei | 1, 2 |
| Ex-Zone putekļiem | 21, 22 |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 4 mm |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |