| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Ex-d Terminal box, Variant: C30 X1, Cable entry: 4x 1/2z NPT |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002713 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Krāsa | Citi |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Materiāls | Alumīnija |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP67 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8435156901581 |
| Platums | 98 mm |
| Dziļums | 90 mm |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Iespējama pagarināšana | No |
| Ar caurspīdīgu vāku | No |
| Ar vāku | Yes |
| Savienojuma skavu skaits | 4 |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 690 V |
| Garums | 95 mm |
| Aizzīmogojams | No |
| Ieplūdes veids | Citi |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Darbības temperatūra | -20-55 °C |
| Ieplūdes atveru skaits | 3 |
| Sprādzienpārbaudīta versija | Yes |
| Trieciena stiprums | IK08 |
| Vāka stiprinājums | Skrūvēts |
| Maks. vadītāja šķērsgriezums | 6 mm² |
| Ex-zonas gāzei | 1, 2 |
| Ex-Zone putekļiem | 21, 22 |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 3 mm |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |