| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EX-D MCCB/3P NEC 150A 25KA W/O ACC. |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001545 |
| Sprieguma veids | AC |
| Pārslēgšanas funkcija | Citi |
| Nominālā strāva | 150 A |
| Nominālais spriegums | 480 V |
| Stabu skaits | 3 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP2X |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4251510741921 |
| Ar signāllampiņu | No |
| Iebūvēts dziļums | 206 mm |
| Maks. lampas jauda | 0 W |
| Lampas tips | Citi |
| Īssavienojuma pārtraukuma spēja (Icw) | 25 kA |
| Nospiedums/norāde | Citi |
| Krāsa calotte | Citi |
| Lampas ligzda | Citi |
| Min. nominālais spriegums | 240 V |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 3 |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 0 |
| Piespiedu segregācija saskaņā ar DIN VDE 0113 | Yes |