| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EX-D MCB QCGFEP1020 1P 20A 120/240V |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000003 |
| Sprieguma veids | AC |
| Nominālā strāva | 20 A |
| Nominālais spriegums | 120 V |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 500 V |
| Stabu skaits | 2 |
| Nominālā bojājuma strāva | 0.03 A |
| Noplūdes strāvas veids | AC |
| Selektīvā aizsardzība | No |
| Īssavienojuma pārtraukuma spēja (Icw) | 10 kA |
| Pārsprieguma strāvas jauda | 0 kA |
| Īslaicīga aizkavēta paklupšana | No |
| Biežums | 60 Hz |
| Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp | 4 kV |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4251510742201 |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Iebūvēts dziļums | 132 mm |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 3 |
| Sprādziendrošs | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP2X |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols | 16 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu | 16 mm² |
| Ar bloķēšanas ierīci | Yes |
| Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā | 0-40 °C |
| Iespējams papildus aprīkojums | No |