| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EX-D EN IIB 430X430 HINGE IP66 PAINT |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002620 |
| Modelis | Citi |
| Piemērots norobežojošās ēkas platumam | 0 mm |
| Piemērots norobežojuma ēkas dziļumam | 0 mm |
| Piemērots norobežojošās ēkas augstumam | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4251510741853 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| RAL numurs | 0 |
| Maks. kravnesība | 0 kg |
| Materiāls | Citi |