| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EX-D CONTACTOR ESB40-40 230V |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001653 |
| Nominālais darba spriegums | 400 V |
| Sprieguma veids (ierosmes spriegums) | AC/DC |
| Sprieguma veids (darba spriegums) | AC/DC |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Nominālā darba strāva | 32 A |
| Nominālais ierosmes spriegums | 230 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250959973221 |
| Iebūvēts dziļums | 114 mm |
| Maks. kvēlspuldžu slodze | 13.8 W |
| Maks. slodzes dienasgaismas spuldze | 24.84 VA |
| Maks. slodzes dienasgaismas spuldze (Duo ķēde) | 24.84 VA |
| Maks. slodzes dienasgaismas spuldze (paralēli kompensēta) | 6.9 VA |
| Slīdnis rokas slēdzim | No |
| Iespējams papildus aprīkojums | No |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 4 |
| Bez dūkoņa | Yes |
| Ar dienas/nakts funkciju | No |