| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Busbar EVGK 3-Phase 10mm² 4+8 Modules EP-501070 |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Kopņu sistēmas un piederumi
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC000215 |
| Izolēts | Yes |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 63 A |
| Stabu skaits | 4 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9010653035145 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 9010238228689 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 9010238228740 |
| Krāsa | Pelēks |
| Fāžu skaits | 3 |
| Šķērsgriezums | 10 mm² |
| Garums | 213 mm |
| Nosacītā nominālā īssavienojuma strāva Iq | 25 kA |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Nominālais pārsprieguma spriegums | 4 kV |
| Elektriskā pieslēguma veids | Dakša |
| Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw | 0 kA |
| Piemērots ierīcēm ar palīgslēdzi | No |
| Piemērots ierīcēm ar N-vadītāju | No |
| Piemērots vairākām ierīcēm | 4 |
| Maks. nominālais darba spriegums Ue | 415 V |
| Moduļa platums | 17.8 mm |
| Var sagriezt pēc izmēra | No |
Busbar for miniature circuit-breaker, residual-current circuit-breakers, combined residual-current/power circuit-breaker, preinstalled end caps (can also be ordered separately), can be cut to length, RAL 7035 color, halogen free (DIN EN 60754-1), fire class according to V2, testing by VDE (DIN EN 61439-1:2021-10, DIN EN 61439-6:2013-06), PC-ABS isolation material and PP touch protection material, disruptive strength of 36 kV/mm and overvoltage category III