| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EUW-C18 230 V AC |
| Zīmols | METZ CONNECT |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9030 3900 00 |
| ETIM | EC001438 |
| Iespējams vienfāzes zemspriegums | Yes |
| Iespējama vienfāzes histerēze | Yes |
| Iespējama trīsfāzu histerēze | No |
| Sprieguma mērīšanas diapazona veids | AC |
| Elektriskā pieslēguma veids | Savienojums ar kontaktdakšu |
| Sprieguma mērīšanas diapazons 1 | 1-100 V |
| Min. regulējams aizkaves ieslēgšanās laiks | 0.1 s |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250184120995, 4250184120995 |
| Platums | 50 mm |
| Augstums | 68 mm |
| Dziļums | 65 mm |
| Ar noņemamām skavām | No |
| Iespējams trīsfāzu zemspriegums | No |
| Iespējams vienfāzes pārspriegums | Yes |
| Iespējams trīsfāzu pārspriegums | No |
| Satur funkciju DC-zemsprieguma | Yes |
| Satur funkciju DC-over spriegums | Yes |
| Ietver līdzstrāvas sprieguma histerēzes funkciju | Yes |
| Sprieguma mērīšanas diapazons 2 | 10-300 V |
| Maks. atļautais aiztures ieslēgšanās laiks | 9.9 s |
| Maks. atļautais izslēgšanas aizkaves laiks | 9.9 s |
| Min. regulējams izslēgšanas aizkaves laiks | 0.1 s |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 2 |