| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EUTRAC pendant rod fixed for 3-phase track, 120cm, black |
| Zīmols | SLV |
| Kategorijas |
Gaismekļu piederumi
Piekares komplekts |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 1220 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Caurules svārsta piekarināšana |
| Garums | 1200 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4024163122931 |
| Krāsa | Melns |
| Diametrs | 70 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |
Vācijas uzņēmums "SLV" ir viens no Eiropas vadošajiem apgaismes iekārtu ražotājiem, kura sortimentā ietilpst spuldzes, tehniskas apgaismojums, dekoratīvs apgaismojums āra un LED apgaismojums. "SLV" lampu kolekcija ir kā elegances, stingrības un nevainojamas vācu kvalitātes piemērs. Plašs uzņēmuma sortiments patiks gan parastiem klientiem, gan profesionāliem dizaineriem. "SLV" uzņēmuma devīze ir “Kvalitāte par saprātīgu cenu”. Uz doto brīdi "SLV" kompānijas produkciju izmanto vairāk neka 80 valstīs, 23 no kuriem it uzņēmuma ekskluzīvie pārstāvi. "SLV" spuldzes raksturo augsta gaismas atdeve, energoefektivitāte, ilgs kalpošanas laiks un vācu kvalitāte. Kompānija "SVL" piedāvā lielu gaismekļu klāstu iekšējam un ārējam apgaismojumam. Pastāvīga jaunu risinājumu veidošanā iekšējā un ārēja apgaismojumā atnesa "SLV" zīmolam pasaules slavu un vispārēju atzinību.