| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ETITEC C-PV 550/20 |
| Zīmols | ETI |
| ETIM | EC000941 |
| Sprieguma aizsardzības līmenis | 2.1 kV |
| Nominālā izlādes pārsprieguma strāva (8/20) | 15 kA |
| Nominālais spriegums DC | 550 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | Citi |
| Maks. PV-spriegums | 550 V |
| Sistēmas konfigurācija DC | No |
| Sistēmas konfigurācija IT | No |
| Sistēmas konfigurācija TN | No |
| Sistēmas konfigurācija TN-CS | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3838895487937 |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā cepures sliede) 35 mm |
| Konstrukcijas izmērs | 2 moduļu atstarpes |
| 2. kategorijas veids | Yes |
| Signalizācija ierīcē | Optika |
| Maks. nepārtraukts spriegums DC | 550 V |
| Maks. vadītāja šķērsgriezums ciets (ciets, savīts) | 35 mm² |
| Maks. vadītāja šķērsgriezums elastīgs (smalka virkne) | 25 mm² |
| Sistēmas konfigurācija TN-C | No |
| Sistēmas konfigurācija TN-S | No |
| Sistēmas konfigurācija TT | No |
| Cita sistēmas konfigurācija | Yes |