| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ETITEC B 275/25 (10/350) |
| Zīmols | ETI |
| ETIM | EC001457 |
| Sprieguma aizsardzības līmenis | 1.9 kV |
| Maks. nepārtraukta sprieguma maiņstrāva | 440 V |
| Nominālais spriegums AC | 400 V |
| Pārbaudes klase | Tips 1 + 2 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3838757005613 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3838757005613, 3838895723707 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3838757005613 |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā cepures sliede) 35 mm |
| Stabu skaits | 1 |
| Konstrukcijas izmērs | 1 modulāra atstarpe |
| Signalizācija ierīcē | Optika |
| Maks. vadītāja šķērsgriezums ciets (ciets, savīts) | 35 mm² |
| Maks. vadītāja šķērsgriezums elastīgs (smalka virkne) | 25 mm² |